×
O nas

Agencja eventowa - BTL Poznań

BTL Poznań - Systemy Medialne Sp. z o. o. w branży funkcjonuje od 2001 roku. Pomimo iż firma posiada swoją siedzibę w Poznaniu, oddziały agencji eventowej funkcjonują na terenie całej Polski.

Naszą firmę eventową tworzy grupa niezwykle kreatywnych osób, których misją jest organizacja eventów, a do każdego zadania podchodzą z pełnym zaangażowaniem. Organizowane przez BTL Poznań eventy, konferencje, wydarzenia promocyjne, koncerty, bankiety czy też imprezy firmowe z pewnością spełnią Państwa wszelkie oczekiwania!

BTL - agencja, firma eventowa Poznań

Początkowo nasza działalność związana była wyłącznie z technologiami eventowymi - zajmowaliśmy się obsługą techniczną różnego rodzaju wydarzeń oraz wynajmem nagłośnienia, oświetlenia i multimediów. Mając na uwadze kompleksową obsługę klientów i dbałość o każdy detal, rozwinęliśmy naszą działalność w kierunku organizacji eventów. Obecnie oprócz wynajmu profesjonalnych urządzeń, zapewniamy również oryginalne scenariusze imprez oraz ich perfekcyjne wykonanie. Na przestrzeni lat zdobyliśmy cenne doświadczenie, które pozwala nam plasować się w czołówce agencji eventowych - nie tylko w Poznaniu!


Profesjonalna organizacja eventów

BTL to nie jest zwykła firma eventowa - stanowimy część BTL Group - renomowanej i cenionej grupy, której zadaniem jest kompleksowa organizacja eventów. Swoje odziały ma ona we wszystkich największych miastach na terenie Niemiec. Posiadany przez nas niezwykle bogaty park sprzętów oraz doświadczona kadra sprawiają, że w ciągu roku - na terenie Polski, jak i zagranicą, realizujemy ponad 1500 projektów!

BTL Poznań - profesjonalna agencja eventowa. Zapraszamy do współpracy!