×
Obsługa imprez

Premiery i prezentacje produktów

Czy to premiera produktu czy też odświeżenie produktu już funkcjonującego na rynku – technika medialna, która oferujemy, może odegrać tu niebagatelną rolę.

Wyobraźcie sobie Państwo pokaz multimedialny nowości rynkowej… początek… ciemno, na scenie przedmiot zasłonięty ciemną kotara, od podłogi unoszą się kłęby dymu z wytwornicy, w tle zrazu gra cicha, ledwo słyszalna muzyczka… nagle pojawiają się snopy świateł a po ciemnej materii którą osłania naszą niespodziankę przesuwa się skaner z ruchomym logo – nazwą nowego produktu, marką lub firmą… muzyka przechodzi w staccato … włączają się lasery, do naszego spektaklu zapraszamy też ruchome głowy, które dają pokaz prawdziwego show, muzyka coraz żywsza, kotara opada…i… jest!!! W blasku tańczącej gry świateł, przy akompaniamencie wspaniałej allegro pojawia się długo oczekiwany …. (a to już zależy od Państwa).

Wszystko to można obserwować z najdalszego zakątka sali/hali – od tego mamy przecież w swojej ofercie telebimy!

A projektor / rzutnik multimedialny wyświetla zdjęcia produktu, film, czy inną prezentację multimedialną (którą też możemy przygotować na życzenie Państwa).