×
Obsługa imprez

Organizacja konferencji, kongresów i szkoleń

Warunek profesjonalnego szkolenia

Sekretem udanego szkolenia, kongresu czy też konferencji jest nie tylko odpowiednia zawartość merytoryczna tych wydarzeń, ale również ich prawidłowa techniczna obsługa i organizacja konferencji. Dlatego też pragniemy Państwu zaoferować kompleksową obsługę techniczną, dzięki której każdego rodzaju konferencja czy szkolenie, zostaną przeprowadzone w pełni profesjonalnie. Potrzebujesz nietypowego rozwiązania? Nie ma problemu - jesteśmy do dyspozycji.

organizacja konferencji w poznaniu

Kompleksowa techniczna organizacja konferencji

Dysponujemy wysokiej jakości systemami nagłaśniającymi, mikrofonami, słuchawkami, jak i zestawami do tłumaczeń symultanicznych. Znakomitą oprawę wizualną eventów zapewnią z kolei rzutniki multimedialne, ekrany plazmowe czy też monitory. Dysponujemy bogatym zapleczem sprzętu konferencyjnego, a dzięki posiadanemu doświadczeniu jesteśmy zaproponować wiele interesujących rozwiązań.

Dostarczamy także wygodne oraz funkcjonalne podesty, mównice i inne meble konferencyjne. Obsługa techniczna konferencji realizowana jest na terenie Poznania, Wielkopolski, jak i w innych regionach kraju.